اِرا کریپت با هدف خرید و فروش ارزهای دیجیتال، مشاوره جهت سرمایه گذاری، آموزش و بالا بردن سطح معلومات افراد علاقه مند در حوزه ارزهای دیجیتال و کسب درآمد اینترنتی راه اندازی شده است. این وب سایت هیچ گونه فعالیتی به موازات صرافی ها و تبادل و اعلام نرخ اسکناس های کاغذی و یا حواله نداشته و کلیه فعالیت های آن در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و همچنین سایت اِراکریپت به هیچ عنوان به سایت های شرط بندی، قمار و سایتهای مشابه هیچگونه خدماتی ارائه نمی دهد و به منظور پیشگیری از کلاهبرداری و فعالیت های مجرمانه، موافقتنامه ی زیر برای استفاده از خدمات آن در نظر گرفته شده است. موضوع توافقنامه حاضر، تدوین اصول اولیه از قبیل حقوق، تکالیف و مسئولیت‌ها و نیز دستورالعمل‌های لازم جهت استفاده کاربر، از خدمات سایت اِراکریپت (Eracrypt) می باشد. ثبت نام کاربران در سایت اِراکریپت به نشانه ی مطالعه و پذیرفتن این توافقنامه و تمام قوانین آن می باشد و لذا قبل از ثبت نام، این توافقنامه را با دقت بخوانید. در صورت لزوم، قوانین و مقررات از طرف اِراکریپت قابل اصلاح خواهند بود و مسلما اعمال هر گونه تغییر در این توافقنامه،  قبل از تاریخ اجرای آن، به اطلاع کاربر خواهد رسید.

 1. استفاده از خدمات وب سایت با ابزارهای تغییر آی پی مجاز نمی باشد و در صورت استفاده از آنها فرآیند انجام سفارش و تائید هویت کاربر با سخت گیری بیشتری انجام خواهد شد.
 2. پیش از ثبت سفارش از جزئیاتِ فرآیند انجام سفارش و ارائه خدمات سرویس دهنده آگاهی لازم را کسب نمائید، چرا که مسئولیت عدم توجه به این مسائل با کاربر خواهد بود و اِراکریپت هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.
 3. پروسه انجام سفارش خرید یا فروش بسته به ترافیک شبکه، حجم معاملات و سیستم بانکی ایران می تواند بین ۱۰ دقیقه تا ۲۴ ساعت متغیر باشد.
 4. در انتخاب آدرس کیف پول و یا حساب مبدا و مقصد دقت لازم را داشته باشید. چون در صورت ثبت مشخصات اشتباه، مسئولیت آن بر عهده شما خواهد بود و سفارش انجام شده قابل برگشت نمی باشد. هم چنین انتخاب کیف پول مناسب بر عهده خود کاربران است .
 5. در سفارشات خود از واحد و مبلغ دقیق مورد سفارش، اطمینان لازم را حاصل نمائید. مسئولیت وارد کردن اعداد و ارقام اشتباه بر عهده شما خواهد بود.
 6. تا زمان ثبت سفارش در پلتفرم اِراکریپت امکان لغو سفارش وجود دارد. ولی به محض تایید نهایی و پرداخت با توجه به اینکه تمام مراحل به سرعت انجام می گیرد، امکان لغو سفارش و عودت مبلغ ریالی وجود نخواهد داشت.
 7. استفاده از کلیه خدمات وب سایت مستلزم احراز هویت کامل می باشد.
 8. مبلغ سفارش درج شده در فاکتور، ممکن است بسته به تغییرات بازار از جمله نوسانات قیمت رمزارز و یا عوامل دیگر متغیر باشد. در هر صورت رقم اعلام شده از سوی مجموعه اِراکریپت بر اساس استانداردهای موجود و صلاحدید مجموعه تعیین گردیده است و در صورت پذیرش از سوی کاربر، ایشان حق طرح هیچگونه ادعا و اعتراضی دراین خصوص نخواهد داشت.
 9. اِراکریپت حداقل مقدار برای خرید ارزهای دیجیتال در نظر نگرفته است. ولی برای خرید مقدار کم، کاربران اِراکریپت باید فی انتقال را هم در نظر بگیرند که ضرر نکنند. با توجه به محدودیت های سیستم بانکی، خرید بیش از 50 میلیون تومان به ازای هر حساب بانکی در روز امکان‌پذیر نمی‌باشد. جهت خرید بیش از این مقدار می توانید با اِراکریپت مستقیماً تماس حاصل فرمایید.
 10. به منظور پیشگیری از سو استفاده های احتمالی برخی از افراد سود جو، کلیه نقل و انتقالات بانکی جهت سفارش خرید بایستی از حساب بانکی شخص دارنده حساب کاربری در سایت انجام گیرد. در صورتیکه حساب کاربری در اختیار شخص ثالث قرار گیرد، اِراکریپت حساب شما را قفل می کند. اما برای فروش رمزارز به اِراکریپت می توانید حساب بانکی افراد دیگری را هم وارد نمایید.
 11. برای انجام مبادلات در ارقام بالا عقد قرارداد فیزیکی الزامی است و این مسئله با تشخیص تیم کارشناسی اِراکریپت صورت خواهد پذیرفت.
 12. اِراکریپت هر زمان که لازم باشد بسته به صلاح دید واحد مالی، می تواند مدارک شناسایی صاحب حساب را مجددا بررسی و یا حتی مصاحبه تصویری را برای نمایش مدارک و جهت اطمینان خاطر از حقیقی بودن مدارک ارسالی درخواست نماید.
 13. به هیچ عنوان مدارک و حساب کاربری خود را در اختیار دیگران (حتی فامیل و دوستان صمیمی) قرار ندهید، چرا که مسئولیت هر گونه سو استفاده احتمالی از مدارک و حساب کاربری شما بر عهده صاحب حساب می باشد. اِراکریپت هیچ گونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.
 14. مدارک ارسالی شما نزد وب سایت محفوظ است، اما در صورت هرگونه تخلف و در خواست قضایی، مستندات حساب کاربری فرد متخلف در اختیار مراجع ذیصلاح قرار داده خواهد شد.
 15. ثبت نام در سایت باید با اطلاعات درست و حقیقی انجام گردد. بایستی عکس سلفی که همراه کارت ملی و دو عدد کارت بانکی و تعهد نامه دست نوشته گرفته می شود، برای اِراکریپت آپلود گردد. آپلود این فایل با مشخصات ذکر شده برای احراز هویت ضروری می باشد. سایت اِراکریپت از ارائه خدمات به افراد با مشخصات نامعلوم معذور می باشد.حداکثر زمان تایید احراز هویت به هنگام ثبت نام در بازه زمانی از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲ شب، در صورتی که تمامی مدارک کامل و بدون نقص باشد، یک ساعت می باشد و خارج از این زمان روز بعد تا ساعت ۱۰ صبح تایید می گردد.
 16. کاربر در صورتی که اِراکریپت اعلام کند موظف می باشد تا با ارسال تعهد نامه ای که با توجه به دستور العمل درخواستی از سمت اِراکریپت برای مقابله با پولشویی و فیشینگ می باشد را ارسال نموده و تا زمان بررسی این تعهد نامه، سفارش کاربر در انتظار بررسی می باشد.
 17.  اِراکریپت مجاز است در صورتی که پس از ثبت سفارش کاربر با توجه به شرایط موجود و دستورالعمل پلیس فتا نیاز به ارسال تعهد نامه باشد، سفارش را تا زمان ارسال تعهد نامه توسط کاربر نزد خود نگه دارد.
 18. اِراکریپت هیچگونه اجازه در دخل و تصرف مبلغ سفارش با شرایط اعلام شده در بند ۱۷ را نداشته و تنها در صورت اعلام مراجع قضایی و ذیربط همکاری لازم را انجام خواهد داد . ضمنا در صورتی که کاربر به مدت یک هفته پس از ثبت سفارش همکاری لازم را با اِراکریپت انجام ندهد پس از کسر ۲۰ درصد از مبلغ سفارش ،الباقی مبلغ  مسدود شده و تا زمان دستور مراجع قضایی نزد اِراکریپت نگهداری می شود .
 19. کاربر بایستی مبلغ اعلام شده در فاکتور را مستقل از هر گونه مشکلی که ممکن است در سامانه پرداخت آنلاین به وجود آید به اِراکریپت پرداخت نماید. در صورت بروز مشکل در سامانه خرید و فروش یا مشکلات ارتباطی از جمله اینترنت، شبکۀ تلفن همراه و مشکلات درون شبکه ای رمزارز، امکان پرداخت از طریق سایت فراهم نشود، کاربر همچنان موظف به پرداخت فاکتور تایید شده خواهد بود. در این شرایط پرداخت مبلغ ممکن است با هماهنگی کاربر با مرکز تماس مجموعه اِراکریپت با روش‌های دیگر صورت پذیرد.
 20.  امکان ثبت نام کاربران با مشخصات خود فقط برای یکبار امکان پذیر می باشد و در صورتی که اکانت کاربری فرد به دلایلی مانند رعایت نکردن قوانین سایت بسته شود، امکان ثبت نام مجدد برای کاربر با همان مشخصات امکان پذیر نمی باشد.
 21. بعد از پرداخت مبلغ و تکمیل سفارش به هیچ عنوان امکان لغو آن نیست. کاربر موظف است سفارش خود را با نهایت دقت ثبت نماید تا نیاز به لغو آن نباشد. در صورتی که به هر دلیل نیاز به لغو سفارش گردید، اِراکریپت حق دارد ضرر و زیان ثبت سفارش را از مبلغ پرداختی کاربر کسر نماید.
 22.  امکان تغییر نام کاربری و هم چنین استفاده از چند نام کاربری برای یک فرد قانونی نمی باشد.
 23.  آشنایی کامل با ارز دیجیتال خریداری شده بر عهده مشتری است و اِراکریپت هیچ مسئولیتی را در آینده در قبال نوسانات ارزش ارز قبول نخواهد کرد.
 24. سفارش خرید کاربر در هر ساعتی از ۲۴ ساعت شبانه روز ثبت شود، با نرخ لحظه ای ارزدیجیتال در همان زمان محاسبه می شود.
 25. در هنگام فروش به اِراکریپت،  در هر ساعتی از ۲۴ ساعت شبانه روز، چنانچه ارز ارسالی در کمتر از ۳۰ دقیقه اختلاف از زمان ثبت درخواست فروش به کیف پول اِراکریپت برسد، نرخ فروش همان نرخی است که در فاکتور ثبت شده است. اما اگر زمان رسیدن ارز با زمان ثبت درخواست بیش از ۳۰ دقیقه اختلاف داشته باشد، نرخ لحظه دریافت ارز به کیف پول اِراکریپت محاسبه می شود.
 26. برای ثبت سفارش خرید ارز در اِراکریپت ، ۲۴ ساعته می توانید اقدام کنید، اما ارسال از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۴ امکان پذیر است. در صورت خرید بعد از ساعت ۲۴، ارز مورد نظر با قیمت همان لحظه ثبت و بعد از ساعت ۱۰ صبح ارسال می گردد.
 27. یکی از مفاد مهم برای احراز هویت که باید توسط کاربران رعایت شود اطلاع و آگاهی نسبت به حساب های اجاره ای و عواقب کیفری آن می باشد، کاربران گرامی باید توجه داشته باشند که حساب کاربری خود را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار ندهند.
 28. کاربران برای خرید آنلاین از سایت اِراکریپت، حتما باید از همان حسابی استفاده کنند که  در زمان ثبت نام مشخصات آن را وارد کرده اند. درصورت مغایرت  مشخصات حساب با حساب کاربر ، سفارش لغو می شود.
 29. مبلغ تسویه فروش به صورت پایا و طبق قوانین بانک مرکزی در ساعات مربوطه انجام می شود (به غیر از روزهای تعطیل).
 30. در صورتی که کاربر خرید آنلاین خود را در ساعات غیر کاری انجام دهد و نوسانات ارز دیجیتال تا زمان ثبت سفارش محسوس باشد، اِراکریپت وظیفه دارد تا قبل از ثبت سفارش با کاربر مشورت کند .
 31. اِراکریپت هیچ گونه مسئولیتی راجع به تاخیر یا تراکنش ناموفق ایجاد شده در انجام سفارش به علت نقص، مشکل یا تعمیرات سیستم ارز دیجیتال یا بانک پذیرنده ندارد.
 32. هر گونه پیامدهای مالیاتی ناشی از تراکنش های کاربران به عهده ی خود آنان خواهد بود و اِراکریپت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
 33. هر گونه کارمزد، کمیسیون و هزینه ی دیگر که سیستم بانکی و یا شبکه رمزارز جهت نقل و انتقال پول و رمزارز به کاربر تحمیل نماید، بر عهده کاربر خواهد بود و اِراکریپت هیچ گونه مسئولیتی راجع به این گونه هزینه ها نمی پذیرد.
 34. در صورتی که شخصی از شما با عنوان استخدام و سرمایه گذاری درخواست عضویت در سایت اِراکریپت و یا درخواست ارائه مشخصات حساب کاربری و حساب بانکی کرد، جدا از انجام این عمل خودداری کنید، در غیر اینصورت تمامی محکومیت های ناشی از جرم پولشویی و معاونت در کلاهبرداری اینترنتی و دزدی و جبران خسارت های مالی و حبس و تعزیر بر عهده شما می باشد.