برای خرید ارز دیجیتال در اِرا کریپت باید مراحل زیر را طی کنید :
١)  ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری :
اگر برای اولین بار است که در سایت Eracrypt قصد خرید دارید، باید ثبت نام کنید و برای ثبت نام نیز ابتدا بایستی احراز هویت شما انجام شود.
در صورت داشتن حساب کاربری و تایید احراز هویت کافیست وارد حساب کاربری خود شوید و خرید کنید.
۲) احراز هویت :
برای احراز هویت کافیست مراحل احراز هویت را کامل انجام دهید و بعد از تکمیل مراحل احراز هویت منتظر بمانید تا پیام تایید احراز هویت از طرف Eracrypt برای شما ارسال شود.
۳) ثبت سفارش خرید :
برای ثبت سفارش خرید کافیست ارزی که قصد خرید آن را دارید از جدول خرید ارز انتخاب کنید و دکمه شروع تبادل را کلیک کنید و وارد مراحل مربوطه شوید.

برای ثبت سفارش خرید ارز در اِراکریپت ، ۲۴ ساعته می توانید اقدام کنید
اما ارسال از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۴ امکان پذیر است.
در صورت خرید بعد از ساعت ۲۴ ، ارز مورد نظر با قیمت همان لحظه ثبت
و بعد از ساعت ۱۰ صبح ارسال می شود.

پس از تایید انتقال وجه ریالی به اِراکریپت ، حدودا ۱۰دقیقه الی ۲ ساعت طول می کشد تا ارز خریداری شده، از طرف اِراکریپت به کیف پول کاربر فرستاده شود. ولی مدت زمانی که طول میکشد تا ارز درشبکه جابه جا شود بین ۲۰ دقیقه تا ۱ ساعت متغیر است .لذا قابل ذکر است گاهی اوقات به دلیل ترافیک شبکه و حجم معاملات، این بازه زمانی متغیر است و ممکن است مدت زمان بیشتری زمان ببرد.

اِراکریپت حداقل مقدار برای خرید ارزهای دیجیتال در نظر نگرفته است. ولی برای خرید مقدار کم، کاربران اِراکریپت باید فی انتقال را هم در نظر بگیرند که ضرر نکنند. با توجه به محدودیت های سیستم بانکی، خرید بیش از 50 میلیون تومان به ازای هر حساب بانکی در روز امکان‌پذیر نمی‌باشد. جهت خرید بیش از این مقدار با اِراکریپت مستقیماً تماس حاصل فرمایید.

نقل و انتقال می تواند توسط تمامی روش های موجود در سیستم بانکی (شامل پایا، ساتنا، کارت به کارت و ... ) انجام شود.

در صورت اشتباه وارد کردن آدرس کیف پول، سریعاً با اِراکریپت از یکی از راه های ارتباطی تماس حاصل کنید. در صورتیکه اِراکریپت مبلغ شما را واریز نکرده باشد، جلوی آن را می گیرد، در غیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی نمی پذیرد.

با توجه به اینکه شبکه برای انتقال ارزهای دیجیتال نیاز به تایید معامله‌ها توسط ماینرها دارد، لذا برای هر ارز یک نرخ انتقال مشخصی را در نظر گرفته و به عنوان پاداش به ماینرها پرداخت می‌کند.

آِراکریپت هیچگونه سودی در این قسمت ندارد و عیناً مبلغ در نظر گرفته شده برای انتقال تراکنش شما به شبکه هزینه می‌شود.

تا زمان ثبت سفارش در پلتفرم اِراکریپت امکان لغو سفارش وجود دارد. ولی به محض تایید نهایی و پرداخت با توجه به اینکه تمام مراحل به سرعت انجام می گیرد، امکان لغو سفارش و عودت مبلغ ریالی وجود نخواهد داشت.

خرید و فروش حضوری برای مبالغ بالای ۲۰ میلیون تومان و با هماهنگی قبلی امکان پذیر است.

برای فروش می توانید از قسمت فروش به ما و یا فروش سریع به ما اقدام نمایید.

ثبت سفارش فروش ارز در اِراکریپت، از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۴ امکان پذیر است.
در صورت ثبت سفارش فروش بعد از ساعت ۲۴، ارز مورد نظر با قیمت ریالی همان لحظه ثبت و بعد از ساعت ۱۰ صبح ارسال می شود.

حداقل مقدار ریالی فروش به اِراکریپت معادل پانصد هزار تومان است.
برای حداکثر مقدار فروش نیز محدودیتی وجود ندارد.

در این لینک شما می توانید لیست بانک های ایران را مشاهده کنید. با استفاده از اطلاعات داده شده در این قسمت شما می توانید شماره شبای حساب خود را پیدا کنید و در سیستم درج نمایید.

به محض اینکه تراکنش تاییدیه ( Confirmation ) از شبکه بگیرید، انتقال رمزارز مورد تایید قرار گرفته و فرآیند انتقال معادل ریالی رمزارز مورد نظر آغاز می شود.

معادل ریالی رمزارز فروخته شده از طریق اطلاعات بانکی (شماره کارت و شبا)  که ثبت نموده اید، به حسابتان واریز می گردد.

نگران نباشید. به دلیل در نظر گرفتن فی انتقال و یا مدت زمان تاییدیه شبکه، ممکن است بعضی از انتقال ها طول بکشد. به محض تایید تراکنش توسط شبکه، فاکتور شما به مرحله ی فرآیند پرداخت تغییر وضعیت می دهد. این زمان بستگی به زمان تاییدیه تراکنش (Confirmation)  توسط شبکه دارد.

نه. برای فروش رمزارز به اِراکریپت می توانید حساب بانکی افراد دیگری را هم وارد نمایید.

یک عدد منحصر بفرد است که از آن برای بررسی وضعیت یک تراکنش در بلاک چین استفاده می شود. درست مانند کد پیگیری تراکنش در سیستم بانکی سنتی که با استفاده از آن می توانید پرداخت خود به یک شخص را اثبات کنید.

TXID یا هش تراکنش به هر انتقال پول به صورت رمز ارز اختصاص می یابد؛ از آن جایی که رمز ارز و به طور کلی پول دیجیتال بصورت فیزیکی وجود ندارد، برای پیگیری و دنبال کردن یک تراکنش به TXID آن نیاز خواهید داشت. زمانی که یک تراکنش در بلاک چین یک رمز ارز ثبت می شود، یک TXID به آن اختصاص می یابد. این کد به صورت تصادفی ساخته می شود و در ساخت آن از اعداد و حروف انگلیسی استفاده می شود و تعداد کاراکتر های یک لینک تراکنش معمولا 64 کاراکتر است ولی در برخی از بلاک چین ها ممکن است کمتر باشد. هر زمان شما پرداختی را انجام دهید در کیف پول خود می توانید در لیست تراکنش ها هش یا TXID مربوطه را ببینید. لازم به ذکر است برای تکمیل فرم سفارش فروش در سایت اِراکریپت وارد کردن TXID الزامی است.

تا زمان ثبت سفارش در پلتفرم اِراکریپت امکان لغو سفارش وجود دارد. ولی به محض انتقال ارز در شبکه بلاکچین توسط شما، با توجه به اینکه ارزهای خریداری شده از شما توسط اِراکریپت بصورت آنی به تتر تبدیل می شود (جهت مقابله با ضررهای احتمالی در اثر نوسانات بازار رمزارزها)، لذا امکان عودت ارز فروخته شده و کنسل کردن عملیات فروش وجود نخواهد داشت.

ملاک نهایی شدن قیمت ارز دیجیتال زمانیست که تاییدیه (Confirmation) تراکنش توسط شبکه صادر شود. بنابراین در صورتیکه فی انتقال را پایین در نظر بگیرید و یا شبکه بیش از 15 دقیقه از زمان ثبت سفارش، تراکنش شما را تایید کند، ملاک قیمت تسویه حساب زمان صدور تاییدیه تراکنش (Confirmation)  می‌باشد. در این صورت فاکتور شما در قسمت گزارش تراکنش‌ها به قیمت و اطلاعات جدید تغییر می‌کند. همچنین بعضی مواقع ممکن است مقدار ارسالی را به اشتباه وارد کنید در اینصورت تیم اِراکریپت، فاکتور نهایی شما را به میزان صحیح تغییر می‌دهد.

 

خرید و فروش حضوری برای مبالغ بالای ۲۰ میلیون تومان و با هماهنگی قبلی امکان پذیر است.

با کلیک بر روی گزینه "ثبت نام" و وارد کردن شماره موبایل خود و دریافت رمز عبور بصورت پیامک می توانید در سایت اِراکریپت ثبت نام کنید.

با کلیک بر روی گزینه "ورود" و وارد کردن شماره موبایل ثبت نامی و رمز عبور خود می توانید وارد حساب کاربری خود در سایت اِراکریپت شوید.

تنها کافیست در بخش ورود بر روی گزینه "رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟" کلیک نموده و ایمیل خود را وارد کنید و سپس به ایمیل خود رفته و لینک بازیابی مجدد رمز ورود را کلیک کرده و رمز عبور جدید برای خود ایجاد کنید.

خیر به هیچ وجه، قوانین و مقررات استفاده از حساب کاربری تنها محدود به شخص صاحب حساب کاربری می باشد. در صورتیکه حساب کاربری در اختیار شخص ثالث قرار گیرد، اِراکرپت حساب شما را قفل می کند.

بر اساس قوانین موجود در بازارهای مالی دنیا و به دستور پلیس فتا و مراجع  قضایی و نیز حمایت از قوانین مرتبط با پولشویی، احراز هویت مشتریان به سبب جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی همچون خرید با کارت های بانکی سرقتی الزامی است.

جهت احراز هویت در سایت اِراکریپت می بایست پس از ثبت نام، وارد مراحل ثبت مشخصات شوید:
 وارد کردن اطلاعات شخصی در فرم ثبت نام که شامل نام، نام خانوادگی و کد ملی می شود.

 وارد کردن شماره ثابت جهت تایید که کارشناسان ما جهت تکمیل این بخش با شما تماس خواهند گرفت.

 وارد کردن آدرس ایمیل که پس از کلیک گزینه "ثبت ایمیل"، پیام حاوی لینک تایید به ایمیل شما ارسال خواهد شد و پس از کلیک بر روی لینک ارسال شده، می توانید عملیات احراز هویت را ادامه بدهید.
 ارسال مدارک (تصویر کارت ملی، تصویر سلفی مانند نمونه موجود در سایت، تصویر کارت بانکی۱ و تصویر کارت بانکی۲).

  در قسمت تایید اطلاعات با بررسی صحت اطلاعات درج شده بایستی بر روی گزینه "تایید و ارسال مجدد" کلیک نمایید.

تیم اِراکریپت به صورت شبانه روزی احراز هویت ها را بررسی می کند. در صورتیکه مغایرتی وجود نداشته باشد، حداکثر ظرف مدت 2 ساعت کاری احراز هویت را تایید کرده و به شما اطلاع رسانی خواهد کرد.

عکس خود را با رعایت تمامی موارد خواسته شده در بخش احراز هویت کارتابل شخصی خود ارسال نمایید. 

حجم عکس هایی که می بایست آپلود کنید باید کمتر از 1 مگابایت باشد.

با ارسال عکس به تلگرام خود و ذخیره کردن دوباره تصویر، حجم عکس کاهش یافته و می توانید عکس را آپلود کنید.

با افزایش کلاهبرداری ‌های اینترنتی، پولشوئی و سوء استفاده از اطلاعات و مدارک اشخاص از جمله کارت بانکی، کارت ملی و سایر مدارک شناسایی و به توصیه ی " پلیس فتا " برای جلوگیری از این موارد، کاربران باید بعد از ثبت نام در سایت، برای تکمیل مراحل احراز هویت دو کارت بانکی به نام شخص حقیقی که ثبت نام انجام داده است، وارد نمایند.

توجه داشته باشید که اطلاعات وارد شده به هیچ عنوان در اختیار شخص سومی قرار نمی‌گیرد، مگر در صورت درخواست مراجع قضایی و برای پیگیری جرائم.

بله. کارت های بانکی ثبت شده، حتما بایستی به نام شخص حقیقی که ثبت نام کرده است، باشد.

خیر، برای ثبت شماره تلفن ثابت می بایست از شماره ثابت منزل یا شماره ثابت محل کار استفاده کنید.
از طرف مجموعه اِراکریپت برای احراز هویت با آن شماره ثابت ثبت شده تماس گرفته می شود.

در صورتیکه بخشی از احراز هویت توسط کارشناسان اِراکریپت تایید نشود، به شما هشدار داده می شود تا همان بخش را مجدداً اصلاح و به کارشناس ما جهت بررسی ارسال فرمایید.

خیر به هیچ وجه. هر کاربر باید با مشخصات و کارت ملی خودش در سایت ثبت نام کند.

فرایند فروش نیازی به احراز هویت ندارد.

اگر در موقع تکمیل مراحل احراز هویت، ایمیلی برای شما ارسال نشد، ابتدا پوشه اسپم خود را چک کنید و در صورت نبود ایمیل، دوباره ایمیل خود را وارد و مراحل را تکرار نمایید و درصورت عدم برطرف شدن مشکل، موضوع را از طریق تیکت به پشتیبانی اطلاع دهید و تیم پشتیبانی به سرعت پاسخگوی شما خواهند بود.

متاسفانه اِراکریپت در حال حاضر امکان سرویس دهی به اتباع خارجی را ندارد.

ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی شکل خاصی از پول دیجیتال است که بر پایه علم رمزنگاری ایجاد شده است. بیشتر ارزهای دیجیتال برای بهره‌مند شدن از ویژگی‌های اساسی مانند غیرمتمرکز بودن، شفافیت و تغییرناپذیر بودن  از بلاک چین  استفاده می‌کنند. ماهیت غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال به این معنی است که هیچ نهاد، گروه یا سازمانی آن‌ها را کنترل نمی‌کند.

بیت کوین یک نوع پول دیجیتال است که می‌توانید با آن خرید کنید، سفارش‌ آنلاین انجام دهید، به هر کسی که دوست دارید در هر نقطه از جهان پول بفرستید یا حتی آن را به عنوان نوعی سرمایه‌گذاری در نظر بگیرید. در این لینک شما می توانید اطلاعات بیشتری را درمورد بیت کوین بدست آورید.

تتر (Tether) با واحد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال است که با قیمت ثابت خود از شما در مقابل نوسانات شدید بازار محافظت می‌کند و با آن می‌توانید به صورت دیجیتالی دلار منتقل کنید. در این لینک شما می توانید اطلاعات بیشتری را درمورد تتر بدست آورید.

پرفکت مانی یک شرکت و سیستم پرداخت بین‌المللی است که با آن می‌توانید به راحتی پرداخت‌های اینترنتی خود در سایت‌های خارجی را انجام دهید، به سراسر جهان ارز منتقل کنید یا درآمدهای ارزی خود را دریافت کنید.

با وجود تحریم سرویس‌هایی مثل پی‌پل، ویزا و مسترکارت، هنوز هم سرویس‌های قدرتمندی وجود دارند که می‌توان با آن‌ها خریدهای اینترنتی خارجی و انتقال ارز را انجام داد که پرفکت مانی یکی از آن‌هاست. در این لینک شما می توانید اطلاعات بیشتری را درمورد تتر بدست آورید.

پس از ورود به حساب پرفکت مانی، سه شماره کیف پول به صورت زیر به شما نشان داده می‌شود:
G1234567
 حساب با ارز طلا
U1234567  حساب با ارز دلار
E1234567  حساب با ارز یورو
جهت دریافت هر کدام از این ارزها، شماره کیف پول مورد نظر را در اختیار فرستنده قرار دهید.
جهت آشنایی بیشتر می‌توانید از این لینک زیر استفاده نمایید.

جهت آشنایی با وریفای کردن حساب پرفکت مانی می توانید از این لینک استفاده نمایید.

ووچر پرفکت مانی در مبالغ بیش از یک دلار صادر می‌شود و شامل شماره ووچر است که یک عدد ۱۰ رقمی است و نیز شامل کد ووچر است که یک عدد ۱۶ رقمی است. با استفاده از ووچر می‌توانید حساب پرفکت مانی خودتان را به میزان مبلغ ووچر شارژ کنید. در خصوص نحوه استفاده از ووچر پرفکت مانی و افزودن مبلغ ووچر به حساب پرفکت مانی، می‌توانید از این لینک استفاده نمایید.

ابتدا وارد حساب خودتان در سایت پرفکت مانی شوید:
https://perfectmoney.is/login.html/
پس از ورود به حساب خودتان، روی گزینه “withdraw” کلیک نمایید.
سپس در پنجره باز شده “e-Voucher” را انتخاب کنید.
در مرحله بعد، در صفحه باز شده “Purchase a new e-Voucher” را کلیک کنید. نوع ارز (که می‌تواند دلار یا یورو باشد) را انتخاب کنید. سپس تعداد پرفکت مانی که قصد دارید تبدیل نمایید را مشخص کنید. در انتها روی گزینه“Preview purchase”  کلیک کنید.
 جهت مشاهده آموزش تصویری، از این لینک استفاده نمایید.

اِراکریپت سرویس کیف پول به مشتریان ارائه نمی کند. اما می‌توانید از راهنمای کیف پول ارزهای دیجیتال در این لینک استفاده کنید.

همواره اِراکرپت در تلاش است تا بیشترین زمان پاسخگویی به خرید و فروش های کاربران عزیز را داشته باشد. اما بعضی مواقع بنا به شرایط ممکن است به صورت موقتی سیستم اِراکرپت خرید و فروش نکند.

در صورتیکه با این پیغام روبرو شدید، ولی به سرعت می خواهید خرید و یا فروش را انجام دهید، حتماً با ما تماس بگیرید.

در اسرع وقت حتماً با کارشناسان ما تماس بگیرید و موضوع را اطلاع دهید تا از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری گردد.

زمانی که بیت کوین را به حساب سایرین منتقل می‌کنید، باید توسط شبکه بیت کوین کانفرم شود. بدون کانفرم، بیت کوین ارسالی شما قطعی نیست و ارزشی ندارد. کانفرم بستگی به سرعت و ترافیک شبکه بیت کوین و مقدار کارمزد پرداختی شما در زمان ارسال بیت کوین دارد و ممکن است از چند دقیقه تا چند روز زمان ببرد.
در صورت کانفرم نشدن تراکنش، بیت کوین ارسالی مجدد به موجودی کیف پول شما اضافه خواهد شد.
وضعیت کانفرم تراکنش را می‌توانید از سایت بلاک چین چک کنید. برای این منظور در لینک زیر آدرس بیت کوین فرستنده یا گیرنده تراکنش را جایگزین کنید و تراکنش‌های آدرس مورد نظر و تعداد کانفرم هر تراکنش را چک نمایید:
https://www.blockchain.com/btc/address/3D2oetdNuZUqQHPJmcMDDHYoqkyNVsFk9r
جهت آشنایی کامل با مفهوم کانفرم می‌توانید از این لینک استفاده نمایید.

در حال حاضر در صورتی که از کیف پول بلاک چین استفاده می‌کنید، در زمان ارسال بیت کوین در مقابل کارمزد تراکنش(Transaction Fee)  دو گزینه “Regular” و”Priority”  قرار دارد که برای کانفرم سریع یعنی حدوداً کمتر از یک ساعت، گزینه “Priority” را انتخاب نمایید.

در حال حاضر ارزهای پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی بصورت خودکار انجام می گیرند.

هر زمان که یک ارز ارسال می شود، ارز وارد بلاکچین می شود. این پروسه نیازمند هزینه اندکی است که به آن هزینه شبکه می گویند. هزینه شبکه کمیسیونی است که از طرف بلاکچین دریافت می شود تا پرداخت تایید شود.

یکی از مهم ترین چالش های افرادی که در حوزه معاملات ارزهای دیجیتال فعالیت می کنند، یافتن بستر مطمئن و معتبر است که نیازشان را در اسرع وقت و با کمترین دستمزد برآورده نماید. سایت اِرا کریپت توسط فارغ التحصیلان رشته فنّاوری اطلاعات دانشگاه امیرکبیر با هدف خرید و فروش ارزهای دیجیتال، مشاوره جهت سرمایه گذاری، آموزش و بالا بردن سطح معلومات افراد علاقه مند در حوزه ارزهای دیجیتال و کسب درآمد اینترنتی راه اندازی و به حل مشکلات کاربران جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال می پردازد. اِرا کریپت با معرفی مفاهیم بلاک چین و ارزهای دیجیتالی، امکان شناخت هر چه بیشتر این فنّاوری را برای هموطنان عزیز فراهم می نماید.

خلاصه خدمات ارائه شده توسط اِرا کریپت شامل موارد زیر می باشد:

۱) خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال ۲) اطلاع رسانی و پوشش خبری فناوری بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده ۳) ارائه مشاوره توسط کارشناسان و مشاوران با تجربه ۴) ارائه محتوای آموزشی به صورت متن و تصویر ۵) پاسخگویی و پشتیبانی به صورت آنلاین ۶) انجام سفارشات در کم ترین زمان و مناسب ترین قیمت روز

از آنجاییکه تا کنون قانونی برای ارزهای دیجیتال در کشور تصویب نشده است به همین دلیل به سایتهای فعال در حوزه ارزهای دیجیتال، نماد اعتماد الکترونیک تعلق نمی گیرد.

بله. مجموعه اِراکریپت در تمامی ایام هفته و از ساعت ٨ صبح الی ۲۴ خدمات خرید و فروش ارز را ارائه می دهد.

در شرایط کنونی با وجود خلاء قانونی و نبود مجوز و تاییدیه فعالیت در میان سایت‌های زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال، تنها راه اعتماد به یک مجموعه، اعتبار شرکت ثبت شده است . سایت اِراکریپت ، یکی از چندین پروژه استارت آپی شرکت رایان ارتباط سیستم فناور است. آدرس، مشخصات و شماره تماس آن در قسمت ارتباط با ما در سایت نوشته شده است. بنابراین در صورت بروز هرگونه مشکل، در دسترس، پاسخگو و قابل پیگیری هستیم. تمام تلاش تیم اِراکریپت این است که بتواند پاسدار اعتماد شما و امانت دار اموال کریپتوکارنسی شما و البته اعتبار شرکت باشد. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل، می‌توانید با پشتیبانان اِراکریپت تماس حاصل فرمایید.

در حال حاضر ارزهای بیت کوین، تتر، پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی برای خرید و فروش فعال می باشند و در آینده ای نزدیک سایر رمز ارزهای مهم به مجموعه ارزها اضافه خواهند گردید.

مجموعه اِراکریپت در قبال خرید و فروش ارز کارمزد دریافت نمی کند.
) تنها هزینه ارسال در شبکه بر عهده مشتری است).

برای ویرایش اطلاعات حساب کاربری خود با همکاران ما در بخش پشتیبانی تلگرام در ارتباط باشید.

اطلاعات شما در اِراکریپت با جدیدترین شیوه های کد نویسی و با الگوریتم های رمز نگاری، بصورت هش ذخیره شده و دارای امنیت بالایی می باشد و همچنین عکس های ارسالی شما بصورت آفلاین نگهداری می گردد.

مجموعه اِراکریپت در قبال خرید و فروش ارز کارمزد دریافت نمی کند.
( تنها هزینه ارسال به عهده مشتری است ).

برای پیگیری تراکنش یا هر مساله مربوط به حساب کاربری، حتما از طریق تیکت پشتیبانی اقدام نمایید. بخش تیکت پشتیبانی در پنل کاربری شما قرار دارد.

می توانید از طریق تیکت، گفتگوی آنلاین سایت و شبکه های اجتماعی تلگرام و واتساپ با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید.

پشتیبانی بصورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته می باشد.